Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home/helmofon/ftp/memorial_bercika/joomla3/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Zapraszamy na nową stronę Memoraiłu:

 

 

www.memorialbercika.pl

 

 

 

Komentarze

Podziel się swoimi uwagami, nie bądź anonimowy, doceń pracę wolontariuszy, naszych sponsorów a może coś należy poprawić - Wyraź swoją opinię.

Zapraszamy do komentowania [>>>>>]

 

"Coś się kończy, coś się zaczyna"

Witam wszystkich pasjonatów roweru i sympatyków „MEMORIAŁU BERCIKA"

MArcin_Lazicki_MB2016_135Przez 10 lat byłam koordynatorem wyścigu i pracowałam z grupą wspaniałych ludzi, oddanych całym sercem naszemu dziełu. Niestety ze względów zdrowotnych i rodzinnych postanowiłam zakończyć czynny udział w gronie organizatorów. Tym ostatnim był 10-ty memoriał, który był też ostatnim dla Roberta Danielaka z bardzo podobnych powodów. Przekazaliśmy nasze dotychczasowe role, a co za tym idzie również obowiązki, trochę młodszym.

Z przyjemnością informuję, że zadanie koordynatora całej imprezy przekazałam w godne ręce i był to wybór całego naszego zespołu. Od jedenastej edycji koordynatorem „Memoriału Bercika” jest Jarosław Jaździk, w naszej ścisłej grupie organizacyjnej od wielu lat. Jest bardzo aktywną osobą znaną w Markach z działań nie tylko społecznych. Nie będę pisać więcej, ponieważ, to nie jest miejsce na życiorysy, kto będzie zainteresowany, bez trudu znajdzie więcej.

Zadania Roberta przejął Darek Matynia członek Mareckiego Stowarzyszenia Rowerowego, wielki pasjonat dwóch kółek. Zawodnik startujący w wielu wyścigach, rower to jego życie. Młody człowiek pełen energii i chęci do pracy, oddający serce imprezie - to już się dzieje.